ريپيتر موبايل چيست؟ تقويت کننده آنتن موبايل ، دستگاهي مي باشد که فرکانس هايي که به سمت تلفن همراه سوار بر ديتا مي روند را تقويت مي کند . اين دستگاه به گونه اي طراحي شده است که در مناطقي که سينگال تلفن همراه بسيار ضعيف است ، آن را ارتقا مي دهد . در واقعتقويت آنتن موبايل مي تواند سيگنال هاي موبايل را که در باند استاندارد موبايل قرار دارند ، تقويت کند .


 


چرا از تقويت کننده آنتن موبايل (ريپيتر) استفاده مي کنيم ؟


با توجه به پيشرفت تکنولوژي و کارايي دستگاه هاي تلفن همراه براي کاربر باعث شده است که ارتباطات عضو جدا نشدني از ما شود . بدون ارتباط با دنياي گسترده که بسياري از پيشرفت هاي امروزي مبتني بر آن است ، رشد جوامع بشري امکان پذير نيست . موبايل امروزه يکي از پر کاربردترين ابزارهايي مي باشد که در دسترس تمامي افراد موجود است به گونه اي که تمام کارهاي خود را مي توان با اين جعبه کوچک انجام داد .


به دليل بسياري از مشکلات از جمله ازدحام گوشي هاي همراه و مشکلات سطح زمين در بسياري از مناطق با مشکل آنتن و سينگال هاي آن مواجه هستيم . در اين وضعيت ميتوان از تقويت کننده آنتن موبايل استفاده کرد . از تقويت کننده آنتن موبايل مي توان در محيط هايي که سيگنال موبايل کاملا صفر مي شود و يا از بين مي رود استفاده نمود .


اهميت استفاده از تلفن همراه در بيشتر تجارت ها و حتي در موارد امنيتي ، پزشکي و غيره باعث مي شود تا از دست نرفتن ارتباطات و داشتن مکالمات با کيفيت جايگاه ويژه اي داشته باشد . استفاده از دستگاه تقويت کننده ي آنتن موبايل روشي مطمئن در ايجاد پوشش کامل آنتن موبايل است .


 


 


 


مکان هاي قرار گيري دستگاه هاي تقويت کننده در کجاست ؟


تقويت کننده آنتن موبايل را مي توان در فضاها و نقاطي که آنتن موبايل بسيار ضعيف است و از بين مي رود ، نصب نمود . در بسياري از شهرهاي دور افتاده يا معادن که امکان مکالمه سالم وجود ندارد ، بهترين راهکار استفاده و نصب تقويت کننده آنتن موبايل يا ريپيتر مي باشد .


زير زمينها ، پارکينگ ها و مکان هايي که در زير زمين قرار دارند از ديگر نقاطي هستند که مي توان ريپيتر نصب کرد .


در مجموع دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل مي تواند در هرجايي که سيگنال موبايل ضعيف عمل مي کند ، پوشش ايجاد کند .


 


 درباره قيمت تقويت آنتن موبايل ارزان و خريد  فروش تقويت آنتن موبايل بايد ذکر شود که ريپيتر ها قيمت  ثابتي ندارند و براي خريد و اطلاع از قيمت ريپيتر تقويت  آنتن موبايل ارزان  بهتر است که با يک کارشناس مجرب در اين زمينه م کنيد و يا مطالب داخل سايت را بخوانيد و از مشاوران آنتن کالا کمک بگيريد


 


نتيجه گيري


سيستم هاي تقويت کننده آنتن موبايل که به اختصار ريپيتر يا بوستر خوانده مي شود ، يک راه حل سريع جهت افزايش دادن آنتن دهي گوشي موبايل به صورت بي سيم در مناطقي محسوب مي شود که با ضعف سيگنال تلفن همراه رو به رو هستند (که به طور کلي به اين مناطق نقطه کور مي گوييم ) . پرتاب فرکانس هاي تلفن همراه هم در مناطق شهري و هم در مناطق خارج شهر يکي از بزگترين معضلات براي اپراتور هاي تلفن همراه در سراسر دنيا مي باشد , چرا که طول موج فرکانس و پرتاب سيگنال از طريق سايت هاي مخابراتي يا همان بي تي اس ( BTS ) محدود است . اين محدوديت مي تواند به جهت پهناي باند يا قدرت خروجي و يا رعايت استاندارد هاي مخابراتي ايجاد شود . شرکت آنتن کالا با توجه پروژه هاي متعددي که در اين زمينه انجام داده است ، مشاور شما براي تقويت آنتن تلفن همراه شما در کليه شهرهاي کشورمان مي باشد . جهت اطلاع بيشتر و خريد فروش دستگاه ريپيتر  مي توانيد با شماره هاي درج شده در سايت تماس حاصل نماييد .


 منبع : آنتن کالا 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ لباس پرينت لايت Robert Khayyan Quinton Stacey Kim Eric و خداوندي که مرا آفريد... Leslie Crystal